Nejnovější recenze ze sekce Korekční prostředky

Náhradní páska  Pritt 4,2mm

Náhradní páska Pritt 4,2mm

Přidáno: 30. září 2009

• snadná výměna
  • moc materiálu

Stačilo by, kdyby se vyměnily jenom kotoučky, takhle je škoda vyrobeného plastu, který se za krátkou dobu vyhodí.

Přidáno: 30. září 2009

• bílá barva
  • opravené místo se dobře přepisuje
  • dobře se s ním pracuje
  • náhradní náplň se prodává v plastovém obalu
  • občas se páska shrnula

Tento přípravek je rozhodně lepší než lahvičky se štětečkem. Líp s s ním pracuje, je to rychlejší, nemusíte čekat, než to zaschne. Dobře se přepisuje, opravené místo je bílé, ne zažloutlé, takže to není tak patrné.
Vadí mi ale, že se náhradní náplně prodávají v plastovém boxu, je to zbytečný materiál navíc, ekologičtější by bylo, kdyby se vyměnil jen kotouček.

Přidáno: 29. září 2009

• jemný hrot
  • Zmizikované místo je vidět

Tento zmizí od českého výrobce "Centropen" je jedním z nejčastěji používaným na školách u studentů/žáků,kteří ještě používají pera,terá se dají "zmizikovat". Já osobně ho mám také,nebot občas se přeci jenom nějak přepíšu a pak je pomoc v podobě zmizíku potřebná. Navíc má tento jemný hrot a tudíž s ním "vyzmizikujete" jen jedno písmeno a ne jako u těch silných u kterých si nejste moc jistí co všechno vlastně z papíru zmizí..

endik4 endik4

Přidáno: 29. září 2009

• dobře funguje
  • voní
  • zdravotně nezávadný
  • nevydrží moc dlouho

tenhle zmizík používám nejraději, a také nejčastěji. ráda píšu inkoustovým perem, a proto, pokud chcete, aby ten text nějak vypadal, určitě se uchýlíte k použití této pomůcky. je jasné, že pokud něco přepisujete podruhé, i po vyzmizikování to je znát, ale pořád to vypadá líp než škrtanec. a taky je značka centropen kvalitní, takže tady se nebojím zdravotní závadnosti.

Přidáno: 27. září 2009

• vyzmizíkuje chyby
  • zanechává stopy

Napsali jste chybu a nechcete škrtat? Potřebujete nějak vymazat poznámky na okraji? To všechno zvládne zmízík Centropen, který spolu s perem Tornado tvoří sadu psacích potřeb, která by neměla chybět v aktovce žádného školáka. Zvlášť na základní škole učitelé vyžadují, aby se v diktátech a domácích úkolech neškrtalo, takže zde zmizík najde široké uplatnění.
Jedinou nevýhodou je, že nelze použít v jiné kombinaci než s dalším produktem centropen, a že zanechává po vyzmizíkovaném místu stopy - spíše k přepisování.

Přidáno: 18. září 2009

• kolečka pro přesný tah
  • pěkný design
  • je malý, až tak dobře se s ním nepracuje, možná dětem

Já korektory vlastně vůbec nepoužívám, protože když někde udělám chybu, raději si přepíši celou stranu. Scootříka jsem si ale koupila, protože se mi líbil, designově vypadá jako myšička. Ráda chodím do papírnictví a okukuji nová písátka a pomocníky do šuplíku psacího stolu. Scooter se dobře drží, po stanách má protiskluzové body, díky kolečkům na spodní straně můžete přesně nastavit směr, kterým chcete vést korekční pásku. Osobně si myslím, že by mohl být o něco větší, aby se lépe vedl jednak mužům s větší dlaní, ale i mně se nedrží úplně nejlépe, ráda bych jej ještě měla opřený o ukazováček. Při práci jej totiž musíte naklonit čumákem s páskou dolů ka papíru a tělíčko opírám maximálně o jeden článek prstu, což stabilitu příliš nedodá. Možná nejlépe pro děti. Také by mohl mít ostřejší čumáček, pásku odtrhávám zubatě s výstupky.

Kores Fluid

Kores Fluid

Přidáno: 11. září 2009

• rychlá a efektivní oprava chyb
  • nepropouští inkoust
  • vydrží dlouho
  • musí se čekat, až zaschne
  • časem lak v lahvičce vyschne a štěteček se roztřepí

Klasický korekční lak, který umožní smazat chybu v okamžiku a přepsat ji správným textem. Uplatní se v domácnosti, ve škole i v práci, zkrátka tam, kde je ho potřeba. Oproti korekčním papírkům nepropouští časem inkoust.
Nevýhodou je, že je větších rozměrů a člověk musí čekat, až zaschne, aby mohl chybu opravit. Také časem v lahvičce lak zasychá, nikdy se mi nestalo, že bych zužitkovala celou lahvičku.

Přidáno: 11. září 2009

• praktické řešení při psaných i tištěných chybách
  • tenký bílý filtr dokonale překryje chybu a umožní její přepis
  • malá kolečka pomohou nasměrovat pásku tím správným směrem
  • rychlá a efektivní oprava chyb - nemusíte už škrtat ani čekat, až korektor zaschne
  • vyšší cena
  • časem tuha propisky propije bílý filtr

Velmi praktický pomocník doma, ve škole, v práci i jinde. Pomůže vám jedním rychlým tahem smazat chybu, kterou jste v textu omylem udělali, a přepsat ji správným textem.
Tenký proužek bílé barvy stoprocentně překryje psanou chybu a umožní ji opravit; malá kolečka pak jednoduše pomohou chybu přetáhnout tímto tenkým proužkem tak, aby byl rovně.
Osvědčil se i při opravě chyb psaných psacím strojem a jejich následné opravě.

KORES Ball Tip 10g pero

KORES Ball Tip 10g pero

Přidáno: 29. srpna 2009

• vhodné pro korekci malých částí textu (písmen, apd.)
  • schne dlouho

Tento korektor je velice povedený. Snadno se nanáší, stačí zatlačit na hrot a z pera vyteče bílá korekční hmota, kterou zamažete místo, které chcete opravit.
Spíše než ke korekci celých slov bych ale doporučovala používat tento korektor k opravě jednotlivých písmenek či opravdu malých částí textu.
Nevýhodou je, že hmota zasychá poměrně dlouho, takže nemůžete opravovat ihned a musíte si dávat pozor, abyste si hmotu omylem nerozmazali rukou.

Přidáno: 28. srpna 2009

Skvělé řešení špatně napsaného slova, chyby v textu a podobně.
Tato páska opravdu dobře kryje, neprosvítají pod ní původní písmenka.
Je cenově dostupná a dá se sehnat snad v každém papírnictví (u nás ve "městě" hned ve dvou)
Pokud potřebujete čas od času pravit nějakou chybu v písmu, rozhodně doporučuji si tento korektor pořídit. (Je vhodný spíše pro opravování celých slov než jen jednoho písmene.)

Pritt 8,4mm

Pritt 8,4mm

Přidáno: 25. února 2009

• kvalita
  • vyšší cena nž u jiných podobných korektorů

v práci se hodně potýkám s dokumentací , a kolikrát se musí něco opravit. Tohle je nejlepší korektor, který jsem zatím objevil. Díky zabudovanému systému se velmi dobře nanáší. Lehko přilne na povrch papíru a dobře se na něj píše, jakoukoliv propiskou.

Přidáno: 22. února 2009

• lehká ovladatelnost
  • velmi dlouho vydrží
  • dobře se přepisuje, neschrnuje se
  • lehký, malý, dostupný
  • lehce se ovládá

Dobrý pomocník nejen v zaměstnání, ale i v běžném domácím životě.Přesně si označíte a zaděláte to co jste pokazili.Neschrnuje se při přepisování.Má pěkně bílou barvu.Výrobce Pritt má ještě spoustu dalších dokonalých výrobků.Mrkněte sami.

Zobrazuji 441 - 452 ze 452 recenzí 1...19 20 21 22 [ 23 ]